Všehochuť zajímavých věcí

Zde může být úvodní text pro zvolenou kategorii produktů.

Řadit podle 
Výrobce 

Taštička je  ze dvou silných kruhových kůží,sešitá je kůží a na ozdobu mosaznými korálky.Jedna strana je vyšívaná korálková rozeta s kovovou rolničkou uprostřed,koženými řemínky s korálky a ručně vyráběnými kosticemi z kosti.Kostěné kostice jsou i na ostatních doplňcích.Kůže s návlekem kolem krku se dá rozvázat a upravit délka.
naše cena 1 100 Kč

vyšívaná korálková taštička na krk rozeta
img


knihy -Zane Grey
cena za kus
Zane Grey (31. ledna 1872 Zanesville, Ohio – 23. října 1939 Altadena, Kalifornie) byl populární
naše cena 95 Kč

knihy -Zane Grey
img


nákrčník
cena za kus
Nákrčník je originál dovoz z USA.Vyrábí a nosí indiáni v dnešní Americe.Nákrčník je na zavazování kůží
naše cena 340 Kč

nákrčník
img


soška je ručně malovaná s velice pěkně propracovanýmí detaily,
naše cena 350 Kč

img


nákrčník
cena za kus
Nákrčník je originál dovoz z USA.Vyrábí a nosí indiáni v dnešní Americe.Nákrčník je na zavazování kůží.
naše cena 400 Kč

nákrčník
img


náramek
cena za kus
Náramek je originál dovoz z USA.Vyrábí a nosí indiáni v dnešní Americe.Náramek je na zapínání očko -karabinka ,velikost lze nastavit řetízkem až do délky 210 mm.
naše cena 250 Kč

náramek
img


náramek
cena za kus
Náramek je originál dovoz z USA.Vyrábí a nosí indiáni v dnešní Americe.Náramek je na zapínání očko -karabinka ,velikost lze nastavit řetízkem až do délky 210 mm.
naše cena 250 Kč

náramek


korále jsou navlečeny na kůži,součástí je zavírání očko-karabinka
naše cena 160 Kč

korále na krk velké dřevěné,dřevěné černé korálky,světle modrý rokajl
img


Taška  je vyrobena z pravé  kůže,je sešitá po stranách koženými řemínky. Taška má kožený 2 cm široký popruh přes rameno(popruh v polovině sešitý koženým řemínkem,na koncích popruhu jsou třásně s navlečenými korálky).Taška se dá uzavřít knoflíkem ze srnčího parohu a očkem z koženého řemínku.Taška je ozdobena vyšívanou korálkovou rozetou s kovovou rolničkou, přívěsky z umělých kostic a ozdobou z
naše cena 1 900 Kč

kožená taška s korálkovou vyšívanou rozetou,korálky,přívěsky kostice
img


Náhrdelník inspirován indiánským  uměním a je ukázkou moderní indiánské tvořivosti. Hodinky NEJSOU FUNKČNÍ,nefunkční hodinky vyjadřují vztah indiánů k času,tkz."indian time"(což v reálu znamená- hodina sem,hodina tam,žádnej problém).Kostice jsou ručně vyráběné z kostí a jsou dovezeny z USA.Náhrdelník navlečen na kůži na zavazování,lze jej rozvázat a upravit na požadovanou délku.
naše cena 700 Kč

hodinky na krk s indiánem mosazné,pravé kostice
img


Náhrdelník inspirován indiánským uměním a je ukázkou moderní indiánské tvořivosti.  Hodinky NEJSOU FUNKČNÍ,nefunkční hodinky vyjadřují vztah indiánů k času,tkz."indian time"(což v reálu znamená- hodina sem,hodina tam,žádnej problém).Kostice jsou z umělé hmoty a jsou dovezeny z USA.Náhrdelník navlečen na kůži na zavazování,lze jej rozvázat a upravit na požadovanou délku.
naše cena 600 Kč

hodinky na krk s indiánem mosazné,umělé kostice,modrý rokajl
img


taška na opasek
cena za kus
Taška je vyrobena z kůže "jelenice"(chemicky vyčiněná) sešitá koženým řemínkem.Na zavírání tašky je vydělaná noha jezevce i s drápy na červeném flauši,dozdobeno vyšívanou korálkovou rozetou s řemínky,na kterých jsou navlečeny korálky a na koncích s mosaznými kornoutky.Na zapínání slouží kožený řemínek na zavazování.Dole na tašce jsou kožené třásně s navlečenými korálky.Na přivázání k opasku jsou
naše cena 1 700 Kč

taška na opasek
img


Náhrdelník vytvořen podle předlohy,Náhrdelník je inspirován podobným náhrdelníkem,který nosil jeden indián na pow-wow ve státě Wisconsin v USA(indiánská slavnost pow wow je hudební, taneční a společenská sešlost, na kterou se sjíždějí příslušníci různých indiánských kmenů z celé Ameriky a Kanady . Slavnost se koná za účelem tance, zpěvu, obnovení vztahů a uctívání kultur). Náhrdelník je ukázkou
naše cena 500 Kč

náhrdelník hodinky na krk s indiánem